About

Miss Hašlerka

6. února 2010 v 20:04 | Miss Hašlerka
Vítám všechny příchozí, či cestující.Několik okolností mne donutilo založit tento blog, přímo s mou tvorbou. Nazývám jí Pseudo ART - Pseudo proto, že jsem amatér.

Říkají mi Berry, ale na netu jsem známější jako Miss Hašlerka, takže i tady vystupuji pod tímto pseudonymem. Nejvíc mě baví samozřejmě fotit, malovat, občas psát, jezdit na festivaly a pařit PC hry. Ráda jsem originální, a snažím se vymýšlet něco neobyčejného (což mi jde jen občas, ale zlepšuje se to xD).

Většinu dne trávím pečlivým studiem ve škole a na deviantArtu. Kupodivu! Poslouchám Ska, indie, metal a celtic folk. Miluju naušnice! ano, nemám jich málo a vyndala jsem kvůli nim své 20mm tunely. Můj pokoj je zdoben plagáty z více i méně kulturních akcí a hromadou bordelu, který asi nikdo nechápe, ale já zastávám názor, že největší borděláři jsou umělci a kuchaři a vzhledem k tomu, že chodím na hotelovku, tak se to násobí.

Takže, stručně:
  • věk: 16
  • Moje zaměření: Fotografie / kresba - malba
  • Aparatura: Fujifilm finepix S5800, canon EOS 350D (objektiv 100-300mm), dále hafo štětců, tužek (F - 8B), plný šuplíky papírů, barev, pastelek.
  • Co je moje můza: Moje Můza bývá nejčastěji opilá, a dostaví se především po vypití hodně silného sladkého a mléčného kafe. Zvláštní že?
A kde mě najdete?

Pokud by byly nějaké dotazy, napište! Později udělám FAQ :)
 
 

Reklama